پارچه روسری
خانه / پارچه جناغی / کارخانه پارچه روسری اصفهان با بهترین کیفیت در پارچه و تنوع بی نظیر

کارخانه پارچه روسری اصفهان با بهترین کیفیت در پارچه و تنوع بی نظیر

کارخانه پارچه روسری اصفهان با بهترین کیفیت در پارچه و تنوع بی نظیر . تولید پارچه های خام شال وروسری در اصفهان و یزد تولیدات عمده برای تولیدکنندگان شال وروسری و عرضه به کل کشور و حتی خارج از کشور .

پارچه ی خام نخی روسری وشال

در شرکت تیارام تلاش بیشتر در حفظ کیفیت مرغوبیت پارچه و ایجاد تنوع در پارچه های خام شال و روسری است .

جنس های مختلفی در پارچه های خام شال وروسری وجود دارد مانند نخی که این نوع نخی بودن باز بر طبف نوع نخ استفاده شده در تولید ان اسم گذاری میشود . مانند نخی اسپان

این نکته حاعظ اهمیت است که تمام پارچه های تولیدی شرکت تیارام به صورت تکمیلی کاملا مناسب برای چاپ سابلیمنشن و صددرصد پلی استر در پارچه های خام شال وروسری انجام میگیرد .

مشتریان عزیز میتوانند با خیال راحت در اینکه هیچ ایراد و اشکالی هنگام برش و چاپ پارچه های خام شال وروسری ما وجود نخواهد داشت خرید خود را ثبت نهایی کنند .

پارچه های نخی مانند همه نوع جنس و پارچه ها ی موجود در انبار و خط تولید شرکت تیارام مورد تایید و سلیقه ی تعدادی از مشتریان قرار میگیرد و تعداد دیگری نیز به دلیل فیلد کاری خود و نوع فصل موجود و دلایل دیگری نیز پارچه های نخی در خرید های خود انتخاب نمیکنند .

انواع جنس پارچه ی خام روسری

در انواع و تنوع جنس پارچه ی خام شال ورسری در فصل بندی ی چهارگانه ی کشور یران متفاوت هستند .

پارچه های بهاره و تابستانه . پارچه های خام پاییزه و زمستانه . تنوع بالایی وجود دارد بر حسب سلایق متفاوت هم در تولیدکنندگان شال و روسری هم در خریداران نهایی شال و روسری .

چند نوع از پارچه های شال و روسری را در ادامه برایتان شرح خواهم داد .

پارچه های خام شال و روسری اعم از . نخی کجراه . نخی اسپان . نخی فلامنت . تویل کجراه . و…که تنوع در این پارچه ها بسیار متنوع است .

مشتریان عزیز میتوانند با مراجعه به سایت های متنوع شرکت تیارام ویا صفحه های مجازی این شرکت اعم از کانال ها در اینستاگرام و تلگرام با انواع پارچه های خام شال وروسری اشناییت پیدا کرده و بر حسب سلیقه پارچه مناسب با نوع برش و چاپ خود را انتخاب کرده ئ از طریق مدیریت فروش سقارش ثبت کنند .

حال اگر اینکه پارچه ای را مد نظر خود قرار دادید ولی از ویژگی های ان اطلاعاتی در دسترس نداشتید با تماس تلفنی با مدیریت فروش تمام اطلاعات اعم از نوع جنس پارچه نوع چاپ ان با چه دستگاهی است ابرفت دارد یا نه و خیلی دیگر از ویژگی های حاعظ اهمیت را جویا شوید . و خریدی با اطمینان و بدون درد سر را در خرید پارچه های خام شال و روسری در شرکت تیارام را داشته باشید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد عصیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120448291
آدرس کانال: tiyaram_ir@
آدرس سایت: www.tiyaram.ir
پست الکترونیکی: info@tiyaram.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه روسری

بزرگترین کارخانه تولید پارچه روسری

تولید پارچه روسری در بزرگترین کارخانه ایران . فروش انواع پارچه های روسری با استفاده …

کانال تلگرام