پارچه روسری
خانه / پارچه روسری ابریشمی / پخش عمده پارچه روسری و شال برای تولیدات عمده ی انواع مختلف شال و روسری

پخش عمده پارچه روسری و شال برای تولیدات عمده ی انواع مختلف شال و روسری

پخش عمده پارچه روسری و شال برای تولیدات عمده ی انواع مختلف شال و روسری . تولیدات پارچه ی خام شال و روسری تهت نظارت شرکت تیارام و کارخانه های ریسندگی و بافندگی اصفهان و یزد و توضیع همه جانبه به اقسا و نقاط ایران و حتی جهان .

تولید شال و روسری

برای تولیدات شال و روسری که تولیدات راه به بازار پیدا کنند اولین نکته و قایل اهمیت ترین نکته این است که پارچه ی خام مورد استفاده در خط تولید تمام ویژگی های لازم را دارا باشد .

شرکت تیارام تولیدات انواع مختلف پارچه ی خام شال و روسری را به عهده دارد تا کمک شایانی باشد به تولیدکنندگان شال و روسری در اقسا نقاط کره خاکی .

جنس های مختلفی برای پارچه ی روسری به صورت خام وچود دارد که مختص به هر فصلی ان ها را ذر ذسته ها ی زیر قرار میدهند .

بهاره تابستانه .

پاییزه زمستانه .

پارچه های خام پاییزه زمستانه زخیم هستند نسبت به پارچه های بهاره تابستانه و تولید کنندگان در شروع فصل جدید از سال اقدام بع تولیدات جدید میکنند.

اهمیت جنس پارچه ی روسری و شال

خانم ها برای تکمیل حجاب خود اولین چیز شال و روسری خود را انتخاب میکنند چون اولین چیزی است که در رخ و تیپ خانم های ایرانی تاثیر گزار است پس جنس مناسب شال و روسری که بر سر میکنند نیز بسیار برایشان حاعظ اهمیت است .

عوامل شرکت تیارام در تلاش هستند که تمام علایق و سلایق را مد نظر قرار داده و تولیدات خود را انبوه سازی کرده و مناسب ترین ها را به عرضه برسانند .

نکته مهم این است که پارچه های خام شال و روسری برند تیارام کاملا تولید ایران است و حمایت از تولیدات ملی و ایرانی باید برای تک تک شهروندان ایرانی مهم باشد .

پارچه های خام شال و روسری برند تیارام دست کمی از تولیدات خارجی ندارند و برای تولیدات شال و روسری بسیار مناسب هستند.

بازار اقتصادی پارچه ی خام شال و روسری برند تیارام

پارچه های خام شال و روسری بازاری رقابتی دارند به صورتی که باید بهترین نوع از جنس و بافت را اراعه دهی تا بتوانی رتبه و درجه ی خود را در بازار از دست ندهی .

تولیدات طبق متقاضی کم یا زیاد میشود تا که با کمبود عرضه یا کمبود تقاضا مواجه نشویم و یا با مازاد تقاضا و عرضه مواجه نشویم معمولا در ایام غیر ازاوجی کاری و تولید بازار به نقطه ی تعادلی خود میرسد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد عصیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120448291
آدرس کانال: tiyaram_ir@
آدرس سایت: www.tiyaram.ir
پست الکترونیکی: info@tiyaram.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارچه روسری

فروش پارچه روسری از بهترین نوع برای چاپ

فروش پارچه روسری از بهترین نوع برای چاپ.خرید پارچه روسری با قیمت های عالی.خرید اینترنتی …

کانال تلگرام