پارچه روسری
خانه / پارچه روسری ساتن ابریشم / قیمت فروش پارچه روسری به صورت عمده و بالاترین مرغوبیت در ایران

قیمت فروش پارچه روسری به صورت عمده و بالاترین مرغوبیت در ایران

قیمت فروش پارچه روسری به صورت عمده و بالاترین مرغوبیت در ایران . تولیدات عمده ی پارچه ی خام شال و روسری در بهترین کارخانه های نساجی اصفهان و یزد و عرضه به کل ایران و حتی خارج از ایران به تولیدکنندگان شال و روسری برای تولید بهترین شال و روسری ها در بازار ایران است .

قیمت پارچه های طرح دار خام شال و روسری

همان طور که گفته شده است پارچه های خام شال و روسری را به دو دسته ی زیر تقسیم میکنند. – پارچه های خام شال و روسری طرح دار – پارچه های خام شال و روسری ساده طرح دار بودن پارچه های خام به معنای طرح در نوع بافت پارچه است به اشتباه اینگونه متوجه نشویم که طرح دار بودن به معنای طرح های چاپ شده بر روی پارچه است .

قیمت پارچه های طرح دار به دلیل نوسانات در حال تغییر کم و زیاد شدن است پس قیمت گزاری برای پارچه ی نوع خاصی کار درستی نیست .

مشتریان تولیدکنندگان شال و روسری پس از مشاهده ی کانال ها و سایت های مربوطه به شرکت تیارام که کانال ها واقع در اینستاگرام و تلگرام فضای مجازی قرار دارند که عکس پارچه های خام تولیدی شرکت تیارام در ان ها قرار داده شده است .

پارچه های خام با ذکر نام انها در زیر عکس در کانال بارگزاری شده اند . که مشتریان عزیز پس از انتخاب پارچه ی خام شال و روسری مورد نطر خود از قیمت ان پارچه ی خام توسط تماس گرفتن با مدیریت فروش اطلاع پیدا میکنند .

شماره ی تماس مدیریت فروش و لینک ورود به کانال و پیج اینستاگرام مربوطه در سایت قرار داده شده است تا باخیال راحت و اسودگی در ارتباط بر قرار کردن با مدیریت فروش و اشنایی با کلیه ی محصولات تولیدیه شرکت تیارام قرار داده شده اند .

عمده فروشی پارچه ی خام شال و روسری به چه طریق انجام میگیرد

یک نکته که حاعظ اهمیت است و بسیار مشهود است برای همه این است که پارچه ی خام به عمده قیمت پایین ترین نسبت به خرید پارچه با متراژپایین است .

قیمت گزاری پارچه های خام شال و روسری شرکت تیارام به دو بخش زیر تقسیم میشود . – قیمت پارچه های خام شال و روسری با متراژ زیر هزار متر . – قیمت پارچه های خام شال وروسری با متراژ بالای هزار متر .

پارچه های خام شال و روسری به صورت طاقه هستند که طاقه ها دویست تا سیصد متری هستند یعنی کمترین متراژ خرید پارچه ی خام از شرکت تیارام یک طاقه ی دویست متری است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد عصیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120448291
آدرس کانال: tiyaram_ir@
آدرس سایت: www.tiyaram.ir
پست الکترونیکی: info@tiyaram.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه ساتن ابریشم

خرید اینترنتی پارچه ساتن ابریشم

خرید اینترنتی پارچه ساتن ابریشم مرغوب-خرید پارچه های روسری-فروش پارچه های روسری -سفارش پارچه روسری …

کانال تلگرام