پارچه روسری
خانه / پارچه تویل / عمده فروشی پارچه روسری در تهران

عمده فروشی پارچه روسری در تهران

عمده فروشی پارچه روسری در تهران . فروش بهترین و با کیفیت ترین پارچه روسری تولید ایران . خرید از شرکت تیارام با اطمینان از کیفیت و تضمین محصول برای تولید روسری و شال .

عمده فروشی های پارچه روسری کجا هستند

تولید بهترین پارچه ی روسری با متراژ بالا را به شرکت تیارام بسپارید . برای خرید به صورت عمده باید اطمینان مورد نیاز حاصل شود .

ما در تلاش هستیم تا اعتماد واطمینان مشتریان را به خود جلب کنیم و راه ساده و قابل اطمینان را برای خرید پارچه ی روسری به صورت عمده را فراهم کنیم .

جنس و کیفیت پارچه ی روسری نقش مهمی در چاپ دارد. وقتی پارچه روسری را با متراژبالا تهیه میکنیم باید به بافت و جنس مرقوب ان توجه لازم را داشته باشیم چون سرمایه ی خود را در این راه قرار داده ایم .پس تلاش ما برای ارائه ی مرغوب ترین و بهترین نوع جنس پارچه ی روسری به کل مشریان است.

برای خرید اسان و حمل و نقل پارجه ی روسری به صورت عمده نگران نباشید چرا که عوامل شرکت تیارام درتلاش هستند تا بهترین راه را پیش روی مشتریان عزیز قرار دهند جابه جابی و ارسال به کل کشور و یا حتی خارج از کشور مقدور است.

عمده فروشی پارچه روسری در تهران

کمترین متراژبرای خرید عمده ی پارچه ی روسری چقدر است

ما برای تولید روسری و شال نیاز به متراژ مناسبی از پارچه ی روسری هستیم که بتوانیم طرح مورد نظر خود را روی ان چاپ بکنیم .

شرکت تیارام برای راحتی کار مشتری و همچنین مشتریانی که تازه اقدام به شروع تولید روسری کرده اند متراژ مناسبی را در نظرگرفته است.

اول از اینکه پارچه ی روسری به صورت طاقه ای است . کمترین متراژ خرید پارچه ی روسری از شرکت تیارام یک طاقه ی دویست تا سیصدمتری است که به صورت رول در اختیار مشتری قرار میگیرد.

بسته بندی طاقه ها با دقت لازم انجام میگیرد تا در هنگام جابه جایی اسیبی به پارچه نرسد و در نهایت تمیزی یه دست مشتری برسد .

کسانی که تازه شروع به تولید شال و روسری کرده اند و یا برای اشنایی و نمونه میتوانند یک طاقه ی دویست متری از پارچه ی روسری مورد نظر خود را خریداری کنند.

عمده فروشی پارچه روسری در تهران

ایا امکان مرجوعی برای خرید عمده ی پارچه ی روسری وجود دارد

همان طور که توضیح داده شد.پارچه روسری به صورت رول پیچ شده است .اگر در مواقعی پس از دریافت پارچه روسری مشتری نقض هایی را در پارچه روسری مشاهده کرد شرکت تیارام این اطمینان را میدهد که با کمال میل پارچه ی روسری را مرجوع کند .

این امر طبیعی است و به ندرت اتفاق می افتد که موردی یا اشکالی در پارچه ی روسری تولید شده در شرکت تیارام اتفاق بیفتد .

خرید پارچه ی روسری به صورت عمده بدون نقض و ایرادی کار اسانی نیست ولی با مدیریت منسجم این شرکت کار اسان میشود و با اطمینان کامل میتوانید خرید راحتی داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد عصیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120448291
آدرس کانال: tiyaram_ir@
آدرس سایت: www.tiyaram.ir
پست الکترونیکی: info@tiyaram.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه خام روسری

خرید پارچه خام روسری از بافندگی مرکزی

خرید پارچه خام روسری از بافندگی یزد به قیمت درب کارخانه . فروش پارچه روسری …

کانال تلگرام